0
Lietuvių

Jūsų krepšelis yra tuščias

Pasiteirauti ir užsisakyti: +370 699 96669

Kategorijos

Apie parduotuvę

Palikite atsilepimą apie patirtį perkant pas mus!

Kodėl žmonės ir įmonės perka pas mus?
PDF
Spausdinti
El. paštas

Pagrindinės priežastys, kodėl privatūs asmenys ir verslo įmonės perka mūsų elektroninėje parduotuvėje:

 


Nes: mes garantuojame prekių originalumą ir kokybę:

Mes prekiaujame tik kokybiškais, žinomų gamintojų produktais.

Prekes importuojame tiesiai iš gamintojų arba jų atstovų sandėlių, todėl užtikriname, kad įsigytos prekės turės visus gamintojų sertifikatus ir patvirtinimus.


Nes: mes garantuojame visų sumokėtų pinigų grąžinimą:

Mes grąžinsime visus Jūsų pinigus už įsigytą prekę, jei ji Jums netiks, nepatiks arba ją tiesiog grąžinsite mums be jokių papildomų paaiškinimų per 14 keturiolika dienų.

Be abejo, grąžinama prekė turi būti nepanaudota, nepažeista ir originalioje gamintojo bei pristatymo pakuotėje.


Nes: mes garantuojame itin greitą ir patogų užsakytų prekių pristatymą:

Jūsų užsakytas prekes skubiai pristatome į visus miestus, kaimus ir gyvenvietes Lietuvoje. Prekes pristatome Jūsų nurodytu adresu į namus ar Jūsų darbovietę arba į Jums artimiausius OMNIVA siuntų savitarnos terminalus ar DPD siuntų atsiėmimo taškus.

Net 95% visų užsakymų mes pristatome greičiau, nei per 24 valandas!


Nes: mes garantuojame saugų ir patogų atsiskaitymą už prekes:

Siūlome patogius ir saugius atsiskaitymo už prekes būdus.

Galite atsiskaityti už prekes ir grynais pinigais, sumokant kurjeriui, prekių pristatymo metu. Galite atsiskaityti banko kortele, atsiimant prekes iš siuntų terminalo. Galite atsiskaityti paprastu bankiniu pavedimu arba per Paysera mokėjimų sistemą.


Nes: mes garantuojame kokybišką klientų aptarnavimą:

Nemokamai konsultuojame, patariame, parenkame ir rekomenduojame produktus pagal Klientų specifinius reikalavimus.


PDF
Spausdinti
El. paštas

MB Oltradė (toliau Oltrade.lt) Klientų lojalumo programos Taisyklės:

1. Oltrade.lt Lojalumo programos bendroji informacija ir nuostatos:

1.1. Oltrade.lt Klientų Lojalumo programa ir žemiau nurodytos sąlygos įsigalioja nuo 2014.05.06 tik perkant interneto parduotuvėje Oltrade.lt ir tik užsiregistravusiems klientams.

1.2. Oltrade.lt Lojalumo programos dalyvis (klientas) sutinka, kad MB Oltradė panaudotų Lojalumo programos dalyvio asmens duomenis administravimo ir tiesioginės rinkodaros tikslais bei sutinka gauti informaciją apie Lojalumo programos vykdymo eigą. Lojalumo programos dalyvis turi teisę bet kada, teisės aktų nustatyta tvarka, atšaukti tiesioginės rinkodaros tikslais siunčiamą informaciją.

1.3. Oltrade.lt įsipareigoja laikytis konfidencialumo reikalavimų LR teisės aktų nustatyta tvarka ir neatskleisti Lojalumo programos dalyvių asmens duomenų tretiesiems asmenims, tiesiogiai nesusijusiems su Oltrade.lt teikiamomis paslaugomis.

1.4. Pasikeitus Oltrade.lt kliento, dalyvaujančio Lojalumo programoje, asmens duomenims, būtina apie tai pranešti Oltrade.lt viešai skelbiamu el. paštu arba raštu.

1.5 Oltrade.lt pasilieka teisę, be išankstinio įspėjimo, pakeisti Lojalumo programos taisykles, kaupiamų taškų ar taikomų nuolaidų dydžius bei panaikinti Lojalumo programą.

2. Registravimasis Oltrade.lt Lojalumo programos dalyviu:

2.1. Esami Oltrade.lt registruoti pirkėjai automatiškai tampa Oltrade.lt Lojalumo programos dalyviais.

2.2. Nauji Oltrade.lt klientai, norintys tapti Oltrade.lt Lojalumo programos dalyviais, privalo užsiregistruoti vadovaudamiesi registracijos instrukcijomis.

3. Nuolaidos, akcijos ir kaupiami lojalumo taškai Oltrade.lt Lojalumo programos dalyviams:

3.1. Oltrade.lt registruotiems klientams bei pirkimo metu prisijungusiems nariams taikomi nuolaidos taškai, kurie kaupiami įsigyjant prekes Oltrade.lt elektroninėje parduotuvėje.

3.2. Oltrade.lt kaupiami Lojalumo taškai priklauso nuo tuo metu Oltrade.lt galiojančių prekės ar prekių grupės nuolaidų.

3.3. Oltrade.lt Lojalumo taškai kaupiami 3% suma nuo užsakytų ir apmokėtų prekių vertės. Akcijos prekėms ar prekėms su specialia nuolaida Oltrade.lt lojalumo taškai gali būti nekaupiami arba kaupiami kita verte.

3.4. Kaupiami taškai skaičiuojami Oltrade.lt pinigais: vienas Oltrade.lt pinigas lygus vienam Lietuvos litui santykiu 5:1 (t.y. 1000 Oltrade.lt pinigų lygu 20 Lt)

3.5. Oltrade.lt Lojalumo programos dalyvis, norėdamas panaudoti sukauptus Oltrade.lt pinigus, prisijungęs kaip vartotojas prekių užsakymo metu, nurodytoje vietoje, privalo įvesti Oltrade.lt sukauptų taškų galimą panaudoti sumą. Oltrade.lt sistema automatiškai sugeneruoja turimus ir galimus panaudoti Lojalumo taškus sekančio Lojalumo programos dalyvio pirkimo metu.

3.6. Oltrade.lt pinigais klientas gali padengti iki 50% pirkinio vertės.

3.7. Oltrade.lt įsigytos prekės grąžinimo atveju, kai jai įsigyti buvo panaudota Oltrade.lt Lojalumo taškai, klientui yra grąžinami pinigai už įsigytą prekę. Tokiu atveju, jeigu grąžinamai prekei buvo taikoma speciali nuolaida, pritaikytos nuolaidos vertė klientui nėra grąžinama. Pirkimo metu, kai buvo įsigyta grąžinama prekė, nuo pirkimo kvito sumos uždirbti Oltrade.lt pinigai panaikinami. Grąžinamos prekės pirkimo metu panaudoti Oltrade.lt pinigai negrąžinami.

4. Oltrade.lt lojalumo programos rekomendacijų taškai

4.1. Oltrade.lt Lojalumo programos dalyvis gali rekomenduoti kitą asmenį Oltrade.lt lojalumo programai.

4.2. Už kiekvieną rekomenduotą Oltrade.lt Lojalumo programos narį, kuris įsigijo prekes aukščiau nurodytomis sąlygomis ir panaudojo rekomenduojančiojo asmens suteiktą specialų kodą, rekomendavęs Lojalumo programos narys gauna papildomus 20 Oltrade.lt taškus.

4.3. Kiekvienas naujas Oltrade.Lt Lojalumo taškų programos dalyvis, iš esamo Oltrade.lt Lojalumo programos dalyvio gavęs specialų kodą, jį gali panaudoti pirmojo pirkimo metu.

5. Oltrade.lt Lojalumo programą prižiūri ir administruoja MB Oltradė.

Esant klausimams, komentarams ar pasiūlymams, prašome kreiptis tel.: +370 699 96669, el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Akcijos prekės
PDF
Spausdinti
El. paštas

JLM Vožtuvų apsaugos sistema
-5,80 €
40,54 € 46,34 €
JLM Vožtuvų apsaugos sistema Professional
-17,38 €
156,40 € 173,77 €
RING Truckstar halogeninis žibintas
-2,60 €
28,39 € 30,99 €
Ring Automotive Lyra LED žibintai
-7,73 €
84,37 € 92,10 €
RING Automotive Ursa LED žibintas
-6,20 €
67,66 € 73,85 €
RING Automotive BMAC LED žibintas
-6,22 €
67,92 € 74,14 €
Ring Automotive Apollo LED žibintai
-7,33 €
64,95 € 72,29 €
Ring Automotive Aurora LED žibintai
-8,65 €
94,45 € 103,10 €
Žibintuvėlis Cyba-lite Lightstar 120
-2,58 €
28,12 € 30,70 €
Žibintuvėlis Cyba-lite Lightstar 45
-1,83 €
19,89 € 21,72 €
Rezultatai 12 iš 8133 Show more

Atnaujinta Penktadienis, 2014 Sausis 03 09:06
PDF
Spausdinti
El. paštas
Sekmadienis, 2013 Rugsėjis 29 12:58

Asmens duomenų apsauga

1. Užsisakyti prekes internetinėje parduotuvėje Oltrade.lt Pirkėjas gali dviem būdais:

1.1.   užsiregistruodamas šioje internetinėje svetainėje, įvedant savo registracijos vardą ir slaptažodį;

1.2.   Nesiregistruodamas šioje internetinėje svetainėje.

2. Pirkėjas užsakydamas prekes tiek 2.1.1. tiek 2.1.2. Taisyklių punktuose numatytais būdais, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, arba(ir) juridinio asmens pavadinimą ir rekvizitus PVM sąskaitos faktūros išrašymui, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

3. Pirkėjas patvirtindamas šias Taisykles sutinka, jog 2.2. punkte nurodyti jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo elektroninėje parduotuvėje Oltrade.lt, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais bei sutinka, kad jo asmens duomenys – vardas, pavardė, prekių pristatymo adresas, telefono numeris ir elektroninio pašto adresas būtų atskleisti Pardavėjo partneriams (duomenų tvarkytojams), teikiantiems prekių pristatymo ar kitas su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas.

4. Pirkėjas, sutikdamas, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje tikslu, taip pat sutinka, kad jo nurodytais elektroninio pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini prekių užsakymui įvykdyti.

5. Pirkėjas, nepageidaujantis, kad jo elektroninio pašto adresas būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslu, turi rašyti el. laišką adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir nurodyti, kad nepageidaujate gauti el. laiškų ir/arba SMS žinučių.

6. Pardavėjas patvirtina, jog Pirkėjo nurodyti asmens duomenys bus tvarkomi tik prekių ir paslaugų pardavimo elektroninėje parduotuvėje Oltrade.lt, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros (išskyrus atvejus, kai Pirkėjas Taisyklių 2.5 punkte nurodyta tvarka praneša, kad nepageidauja, jog jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu) tikslais. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

7. Pirkėjas kaip duomenų subjektas turi šias teises:

7.1. gauti iš Pardavėjo informaciją apie savo asmens duomenų tvarkymą, t.y. susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti bent per paskutinius 1 (vienerius) metus;

7.2. reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo ir kitų įstatymų nuostatų;

7.3. nesutikti, kad būtų tvarkomi jo asmens duomenys.

8. Remiantis Taisyklių 9.3.3. ir 9.4.3. punktais, Pardavėjo ar siuntas pristatančios įmonės darbuotojui pateiktas Pirkėjo asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas ir jame esantys Pirkėjo duomenys naudojami tik tinkamam asmens tapatybės identifikavimui.

9. Pirkėjas, pageidaujantis užsakyti Pardavėjo internetinėje parduotuvėje siūlomas partnerių paslaugas, gali tai padaryti išreikšdamas sutikimą, kad aiškiai nurodyti jo asmens duomenys būtų perduodami atitinkamam partneriui (duomenų gavėjui) užsakomų paslaugų suteikimo tikslu.

10. Siekiant, kad Pirkėjui būtų suteiktos pilnavertės internetinės parduotuvės Oltrade.lt paslaugos, Pirkėjo kompiuteryje (įrenginyje) Pardavėjas įrašo ar gali įrašyti informaciją - slapukus. Įrašytą informaciją Pardavėjas naudoja Pirkėjo kaip ankstesnio Oltrade.lt internetinės parduotuvės lankytojo atpažinimui, informacijos apie pirkinius, įdėtus į Pirkėjo prekių krepšelį, išsaugojimui, svetainės lankomumo statistikos rinkimui. Pirkėjas turi galimybę peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) Pardavėjas įrašo, ir gali ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Pirkėjas taip pat turi teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) jo kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju tam tikros internetinės parduotuvės Oltrade.lt funkcijos jam gali būti neprieinamos. Pirkėjas, akceptuodamas Taisykles, sutinka, kad jo kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Šį sutikimą Pirkėjas gali bet kada atšaukti, pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus ar kreipdamasis į Pardavėją internetinėje parduotuvėje Oltrade.lt nurodytais kontaktais.

11. Bet kokį prašymą ar  nurodymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, Pirkėjas turi pateikti Pardavėjui raštu vienu iš šių būdų: įteikdamas tokį prašymą ar nurodymą Pardavėjui tiesiogiai adresu Ašigalio g. 5-43, LT-49159 Kaunas, išsiųsdamas tokį prašymą ar nurodymą paštu šiame Taisyklių punkte nurodytu adresu ar elektroniniu paštu adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Taisyklių 2.2. punkte nurodyto elektroninio pašto adreso. Pardavėjas, gavęs tokį Pirkėjo prašymą ar nurodymą, ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų pateiks Pirkėjui raštišką atsakymą.

12. Pirkėjui nesutinkant su Taisyklių skyriuje nurodytomis Asmens duomenų apsaugos nuostatomis, Pirkėjas praranda teisę naudotis internetinės parduotuvės Oltrade.lt teikiamomis paslaugomis.

Atnaujinta Sekmadienis, 2013 Rugsėjis 29 13:00
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 Kitas > Pabaiga >>
Puslapis 1 iš 3